Kosmetologia

Mezoterapia mikroigłowa

  • O zabiegu

  • Przebieg zabiegu

  • Rekonwalescencja

  • Wskazania

  • Przeciwwskazania

Zabieg mezoterapii mikroigłowej opiera się na mikronakłuciach skóry, w celu jej kontrolowanego uszkodzenia i pobudzenia tym samym procesów jej naturalnej odbudowy. Mikrourazy skóry, wykonywane specjalnie dobraną długością igieł, powodują uruchomienie mechanizmów samonaprawczych, pobudzając skórę do produkcji nowych włókien kolagenowych i elastynowych.

Dzięki wytworzeniu nowych struktur kolagenowo-elastynowych, skóra staje się bardziej napięta i zagęszczona. Mikronakłuwanie pozwala też na wprowadzanie specjalnie dobranych substancji w głąb skóry, dzięki czemu składniki aktywne preparatu docierają do miejsca docelowego z pominięciem bariery naskórkowej, co intensyfikuje ich działanie.

Skuteczna mezoterapia skóry głowy – Katowice

Przeprowadzana w naszej klinice w Katowicach mezoterapia skóry głowy należy do zabiegów przynoszących doskonałe rezultaty, jak również bezpiecznych, ponieważ wyjątkowo rzadko występują po niej powikłania. Polecamy ją ze względu na właściwości silnie odżywcze, dzięki którym jesteśmy w stanie zredukować wypadanie włosów oraz pobudzić cebulki do wzrostu nowych włosów. Zabieg działa na głębsze warstwy naskórka, dlatego jest zdecydowanie skuteczniejszą alternatywą nawet drogich kosmetyków. Zainteresowane panie oraz panów zachęcamy do poznania szczegółów dotyczących mezoterapii oferowanej w Nałęcz Clinic w Katowicach.

Komu polecamy mezoterapię skóry głowy?

Mezoterapia ma szczególnie korzystny wpływ na skórę głowy, ponieważ poprawia jej mikrokrążenie. Efektywnie hamuje proces łysienia o różnym podłożu, a stosowane podczas niej preparaty mogą być dobrane według indywidualnych potrzeb skóry. Z tego powodu mezoterapia przeprowadzana w naszej klinice w Katowicach nie tylko stymuluje metabolizm komórek czy pobudza do produkcji kolagenu, ale także nawilża i dostarcza cennych witamin oraz minerałów. Sprawia zatem, że cebulki, jak również same włosy stają się wzmocnione, dzięki czemu są odporniejsze na uszkodzenia, a ich faza wzrostu się wydłuża.

Skontaktuj się z nami, aby już wkrótce przekonać się, jak możemy poprawić kondycję Twoich włosów dzięki mezoterapii.

Profesjonalna mezoterapia w Nałęcz Clinic

Prowadzimy renomowaną klinikę, do której zapraszamy każdego, kto pragnie poprawić drobne niedoskonałości w swoim wyglądzie, a tym samym zadbać o pewność siebie. Jako specjaliści z niezbędnymi kwalifikacjami i bogatym doświadczeniem zapewniamy obsługę na najwyższym poziomie. Marzysz o gęstszych, zdrowszych włosach? Masz dosyć przesuszonej skóry głowy oraz nadmiernie wypadających włosów? Zapraszamy do skorzystania z mezoterapii przeprowadzonej w Nałęcz Clinic w Katowicach.