Zadbamy o Twoje piękno

Nasz zespół to grupa wykwalifikowanych specjalistów, którzy poza fachową wiedzą i doświadczeniem cechują się wyrozumiałością – możesz być pewien, że w Nałęcz Clinic czeka na ciebie pełna zrozumienia i uśmiechu atmosfera.

Zadbamy o Twoje piękno

Nasz zespół to grupa wykwalifikowanych specjalistów, którzy poza fachową wiedzą
i doświadczeniem cechują się wyrozumiałością – możesz być pewien, że w Nałęcz Clinic czeka na ciebie pełna zrozumienia
i uśmiechu atmosfera.

Absolwent wydziału lekarskiego na Śląskim Uniwersytecie Medycznym w Katowicach. Młodszy asystent na oddziale chirurgii ogólnej i onkologicznej w PZZOZ   w Czeladzi, szkoleniowiec BIOTEC, wykładowca i prelegent kongresów zarówno w Polsce jak i na świecie

lek. med. Bartłomiej Szafrański

Absolwentka kierunku lekarskiego w języku angielskim na Uniwersytecie Komeńskiego w Bratysławie z pododdziałem w Martinie (Comenius University, Jessenius Faculty of Medicine in Martin na Słowacji). Obroniła pracę dyplomową z dziedziny Dermatologii i Wenerologii o tytule „Basal Cell Carcinoma”. W 2020 roku ukończyła studia podyplomowe z zakresu Medycyny Estetycznej na Śląskiej Wyższej Szkole Medycznej w Katowicach. Obecnie jest lekarzem w trakcie specjalizacji z medycyny rodzinnej.
Uczestniczy w licznych szkoleniach i kursach z zakresu medycyny estetycznej.
Na co dzień pracuje jako lekarz rodzinny w przychodniach.
W naszej klinice wykonuje zabiegi rewitalizujące, wypełniacze, niwelację zmarszczek oraz biostymulację skóry.
Preferuje terapie łączone oraz zachowanie naturalnego piękna na długie lata.

doktor Paulina Grzonka

Lekarz medycyny estetycznej, kosmetolog, fizjoterapeuta — Nałęcz Clinic w Katowicach

Wierzymy, że każdy powinien czuć się dobrze w swoim ciele i cieszyć się doskonałym zdrowiem oraz samopoczuciem. Z tego powodu ofertę naszej kliniki w Katowicach przygotowaliśmy w taki sposób, aby wszyscy nasi Pacjenci mogli znaleźć interesującą ich usługę. Niezależnie od tego, czy szukasz zaufanego lekarza medycyny estetycznej, chirurga, kosmetologa, czy fizjoterapeuty, Nałęcz Clinic to miejsce, gdzie możesz liczyć na wsparcie profesjonalistów z kierunkowym wykształceniem i bogatym doświadczeniem.

W naszej klinice gwarantujemy pełne bezpieczeństwo wykonywanych zabiegów, dobieranych przez lekarzy do indywidualnych oczekiwań Pacjentów, a także komfortową atmosferę, szacunek oraz odpowiadanie na wszelkie pytania. Poza rozległą wiedzą i umiejętnościami w dziedzinie medycyny estetycznej, fizjoterapii czy kosmetologii korzystamy też z nowoczesnych urządzeń, a także sprawdzonych preparatów, dzięki czemu dbamy o zadowolenie i zaufanie Pacjentów. Zapraszamy!

Potrzebujesz porady?

Zadzwoń do nas i umów się na konsultację, doradzimy najlepsze dla Ciebie rozwiązanie.