Kosmetologia

Laser diodowy i aleksandrytowy

  • O zabiegu

  • Wskazania

  • Przeciwwskazania

Laser diodowy i aleksandrytowy XLASE Plus Biotec

W naszej klinice dysponujemy nowoczesna platformą laserową, która łączy w sobie laser diodowy o wiązce światła długości 808 nm, a także laser aleksandrytowy o wiązce światła długości 755 nm - najczęściej wykorzystywanych w zabiegach trwałej epilacji owłosienia. Obie wiązki światła pochłaniane są przez melaninę znajdującą się w mieszku włosowym, doprowadzając w konsekwencji do podgrzania cebulki włosa i w konsekwencji uszkodzenia brodawki, co zapobiega ponownemu odrostowi włosa. Dzięki zastosowaniu procedury motionspeed, która łączy w sobie silne chłodzenie głowicy z ciągłą emisją szybkim impulsów laserowych, doprowadzając do osiągnięcia odpowiedniej temperatury w miejscu docelowym, zabiegi depilacji są niezwykle szybkie i bezbolesne!

Ilość zabiegów uzależniona jest od barwy, grubości i długości cyklu włosa i wynosi 7-12 zabiegów w okresach co 6-8 tygodni. Dzięki systemowi chłodzenia zabieg jest komfortowy oraz szybki.

Czas zabiegu uzależniony jest od obszaru i wynosi od ok 15 min w przypadku okolic twarzy, do 60 min w przypadku nóg. Zabieg jest komfortowy, pacjent czuje delikatne ciepło w miejscu włosa, które jest natychmiast schładzane przez układ chłodzenia. Po zabiegu może wystąpić czasowe zaczerwienienie obszaru zabiegowego oraz obrzęk okołomieszkowy, który jest reakcją pożądaną. Po zabiegu zaleca się ochronę przeciwsłoneczną obszaru zabiegowego przez co najmniej 2 tygodnie.

Depilacja laserowa w Nałęcz Clinic w Katowicach

W zespole Nałęcz Clinic w Katowicach pracują wykształceni oraz doświadczeni kosmetolodzy, przeprowadzający zabiegi depilacji laserowej z wykorzystaniem nowoczesnego sprzętu. Jeżeli chcesz mieć pewność, że podczas realizacji usługi będziesz w rękach profesjonalistów – nasza klinika stanowi świetny wybór. W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości dotyczących zabiegu zapraszamy do telefonicznego umówienia się na indywidualną konsultację ze specjalistą.

Skuteczna depilacja laserowa dla Klientów z Katowic i okolic

Depilacja laserowa należy do najskuteczniejszych oraz najtrwalszych metod usuwania niechcianego owłosienia. To bardzo bezpieczny sposób, który można wykonywać przez niemal cały rok (niewskazane jest jedynie rozpoczynanie serii zabiegów latem). Sprawdza się on zarówno w przypadku kobiet, jak i mężczyzn, chcących pozbyć się włosków rosnących pod pachami, na nogach, rękach albo twarzy. Zachęcamy osoby z Katowic, a także okolic tego miasta do wybrania nowoczesnej depilacji laserowej w naszej klinice!