Kosmetologia

Mezoterapia igłowa

  • O zabiegu

Mezoterapia igłowa to podanie wgłąb skóry substancji nawilżających, biostymulujących i odżywczych, które powodują uruchomienie mechanizmów naprawczych i podziałów komórkowych, dzięki czemu w naturalnych procesach biochemicznych nadbudowują tkankę "od środka".

Mezoterapia igłowa — Katowice

Mezoterapia igłowa należy do mało inwazyjnych zabiegów medycyny estetycznej, który pozwala na skuteczne poradzenie sobie z rozmaitymi niedoskonałościami choćby w obrębie twarzy, dekoltu albo ud. Podanie bezpośrednio do skóry odpowiednio dobranej kompozycji substancji aktywnych umożliwia między innymi jej nawilżenie, zwiększenie elastyczności, pobudzenie mechanizmów regeneracyjnych, a także redukcję stanów zapalnych. W ten sposób mezoterapia igłowa, którą wykonujemy w klinice w Katowicach, może pomóc poradzić sobie ze zmarszczkami, cellulitem, rozstępami, przebarwieniami czy utratą owalu twarzy.

Warto jednocześnie pamiętać o przeciwwskazaniach do wykonania zabiegu, takich jak ciąża i karmienie piersią, choroby autoimmunologiczne, cukrzyca czy stosowanie leków zmniejszających krzepliwość krwi. W naszej klinice zadbamy o pełne bezpieczeństwo mezoterapii igłowej — zapraszamy!