Chirurgia

Przeszczep włosów SMART GRAFT

  • O zabiegu

  • Przebieg zabiegu

  • Dlaczego SMART GRAF

SmartGraft to najnowsza technologia produkcji amerykańskiej do zabiegów przeszczepu włosów. Jest to zamknięty system, który pozwala podczas procedury na pobranie najlepszych mieszków włosowych oraz przechowywania ich w specjalnym, dedykowanym środowisku wraz z ich odpowiednim nawilżaniem przed reimplantacją. Urządzenie wyposażone jest w bardzo wydajną pompę oraz szeroki zestaw głowic zabiegowych pozwalających na ekstrakcję włosów bez uszkodzenia cebulki. W SmartGraft przeżywalność włosów sięga 98%. SmartGraft wyposażony jest w system przeliczania pobranych włosów.

SmartGraft to inteligentna technologia dla mężczyzn i kobiet poszukujących trwałego rozwiązania problemu wypadania włosów. SmartGraft to połączenie wiedzy lekarzy, naukowców i inżynierów, którzy zrozumieli jak ważny jest komfort pacjenta i zapewnieniu mu najlepszych rozwiązań oraz trwałość efektów.

Zabieg można wykonać z większą dokładnością i w krótszym czasie niż innymi metodami FUE. Pacjenci mogą wrócić do aktywności już następnego dnia, a rezultat jest niezwykle naturalny i trwały. SmartGraft to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą pozbyć się oznak łysienia i na nowo cieszyć się naturalnym wyglądem włosów.

Nowatorski przeszczep włosów: Katowice

Problemy z wypadaniem włosów mogą być jedynie przejściowe, np. wynikające z zaburzeń hormonalnych, co często dotyczy kobiet w okresie po ciąży. Mogą także wynikać z uszkodzenia struktury włosów spowodowanego niewłaściwą pielęgnacją. W końcu - może to również być wina wieku lub predyspozycji genetycznych. Niezależnie od przyczyny ratunkiem dla Pacjentów borykających się z tą przypadłością jest nowoczesna metoda przeszczepu SMART GRAFT. Jej zaletą jest wyjątkowa trwałość pozwalająca pozyskać własne włosy bez uszkadzania mieszków. To z kolei gwarantuje naturalny wygląd fryzury. Ponadto - nowatorskie metody przechowywania i implantacji pozwalają na wysoką przeżywalność włosów. Zapraszamy wszystkie osoby z Katowic pragnące raz na zawsze pozbyć się problemu łysienia.

Zachęcamy do kontaktu w celu konsultacji z pracującymi u nas specjalistami oraz wyznaczenia terminu zabiegu przeszczepu włosów. Ciesz się na nowo bujną fryzurą - pożegnaj łysienie na dobre!