Medycyna estetyczna

Laserowe leczenie żylaków

  • O zabiegu

  • Wskazania

VascuLife™ to laser diodowy o długości fali 1470 nm z emisją radialną i systemem pull-back, do zabiegów zamykania naczyń żylnych odpiszczelowych (GSV, SSV) oraz leczenia hemoroidów.

SYSTEM PULL-BACK
Innowacyjny system wyciągania światłowodu i jednoczesnej regulowanej emisji światła. Zapewnia bezpieczeństwo procedury i znacznie skraca czas zabiegu.

Światłowód Angel™ z emisją 360°
dostarcza energię lasera o długości fali 1470 nm bezpośrednio do ściany żyły, zapewniając jednorodną ablację, natychmiastowe uszczelnienie żyły oraz szybsze gojenie się rany, bez ryzyka perforacji, bólu i zasinień.

Laserowe usuwanie żylaków: Katowice

Żylaki, czyli rozszerzone żyły wyraźnie widoczne pod skórą, powstają w wyniku niewydolności żylnej. Brak wystarczającej aktywności fizycznej, spędzanie wielu godzin w tej samej pozycji, a także zmiany hormonalne mogą powodować cofanie się krwi wewnątrz żył, co z kolei skutkuje ich rozszerzaniem się z powodu zbyt wysokiego ciśnienia. Żylaki mogą jednak stanowić nie tylko problem natury estetycznej, ale też powodować rozmaite dolegliwości zdrowotne, w tym uczucie "ciężkich nóg". Warto zatem postawić na ich laserowe leczenie, przeprowadzane w atrakcyjnej cenie w naszej klinice w Katowicach, z użyciem nowoczesnego lasera VascuLife™.

Przebieg zabiegu laserowego usuwania żylaków

Laserowe usuwanie żylaków wykonywane w Nałęcz Clinic jest przeznaczone do zamykania chorobowo zmienionych żył w obrębie kończyn dolnych i odbytu, a także do terapii przetok odbytu. Zabieg przeprowadzany z wykorzystaniem lasera VascuLife™ opiera się na wprowadzaniu do żyły światłowodu, który podczas stopniowego wyciągania natychmiast zamyka jej kolejne odcinki. Wcześniej podawane jest zaś znieczulenie, aby zadbać o pełen komfort Pacjenta, a jednocześnie o obkurczenie leczonej żyły. Zwiększa to efektywność laserowego usuwania żylaków oraz znacząco redukuje siniaki mogące się pojawić po zabiegu.

Skuteczne i bezpieczne laserowe leczenie żylaków w przystępnej cenie

Zabieg laserowego usuwania żylaków jest w pełni bezpieczny, szybki, a jego pierwsze efekty są widoczne tuż po zakończeniu; finalny rezultat osiąga się natomiast po upływie ok. 2-3 tygodni i zniknięciu ewentualnych obrzęków. Należy jednocześnie pamiętać, by przez cały okres rekonwalescencji stosować się do poleceń specjalisty — te obejmują zwykle noszenie specjalnych pończoch uciskowych oraz ograniczenie ciężkich prac fizycznych do minimum. Zachęcamy do skorzystania z laserowego leczenia żylaków w przystępnej cenie w naszej klinice w Katowicach!