Medycyna estetyczna

Modelowanie ust

  • O zabiegu

Modelowanie ust, potocznie zwane powiększaniem ust, wiąże się z podaniem usieciowanego kwasu hialuronowego w formie iniekcji do czerwieni wargowej.

Im kwas hialuronowy jest bardziej usieciowany, tym dłużej zachowuje się w tkance, natomiast efekty zabiegu wypełniania kwasem hialuronowym utrzymują się średnio od 6 do 18 miesięcy. Zabieg trwa ok. 30 minut, a efekt jest natychmiastowy. Bezpośrednio po zabiegu skóra może być nieco zaczerwieniona i obrzęknięta. Objawy te ustępują w przeciągu kilku godzin. Może się też pojawić mały siniak.

Profesjonalne modelowanie ust – Katowice

W Nałęcz Clinic z przyjemnością wykonujemy modelowanie ust dla Klientów, którzy pragną na przykład:

-pozbyć się asymetrii,

-delikatnie podkreślić kształt linii wargowej,

-dogłębnie nawilżyć skórę, pozbywając się problemu wiotkości oraz przesuszenia,

-uzyskać pełne, jędrne usta,

-zredukować zmarszczki w okolicy warg.

Modelowanie ust polecamy osobom dorosłym – zarówno mniej, jak i bardziej zaawansowanym wiekiem.

Jak wygląda zabieg modelowania ust kwasem hialuronowym?

Zabieg modelowania ust nie jest skomplikowany, a dzięki zastosowaniu preparatu znieczulającego również nie jest bolesny. Niesie niewielkie ryzyko efektów ubocznych. Zawsze przeprowadzamy go z zamiarem osiągnięcia naturalnych, subtelnych efektów, przy czym zapewniamy indywidualnie podejście. Satysfakcja Klientów jest dla nas najważniejsza, ponieważ chcemy, aby każdy, kto odwiedza Nałęcz Clinic, mógł cieszyć się wymarzonym wyglądem oraz pewnością siebie. Zainteresowanych modelowaniem ust zapraszamy do kontaktu!