Chirurgia

Lipotransfer

  • O zabiegu

  • Przebieg zabiegu

  • Efekty

Przeszczep własnej tkanki tłuszczowej (autologiczny przeszczep tłuszczu) to coraz bardziej popularny zabieg w medycynie estetycznej.

Dzięki zawartym w przeszczepianym tłuszczu komórkom macierzystym możemy uzyskać doskonały efekt regeneracyjny i biorewitalizacyjny, natomiast sama tkanka tłuszczowa to doskonały wypełniacz. Efekt zabiegu utrzymuje się znacznie dłużej niż po dotychczas stosowanych wypełniaczach. Dodatkowo własny tłuszcz jest bardzo bezpieczny, nie powoduje żadnych uczuleń.

Specjalistyczny lipotransfer – Katowice

Lipotransfer ma szerokie pole zastosowań. To sposób na wymodelowanie ciała, pozbycie się ubytków, a nawet zniwelowanie niedoskonałości widocznych na skórze. Przeszczep własnej tkanki tłuszczowej może być przeprowadzony zarówno na twarzy, jak i innych partiach ciała. Służy między innymi do korekty kształtu ust, usuwania asymetrii, powiększenia piersi lub pośladków, jak również odbudowania piersi po masektomii. Osoby zainteresowane lipotransferem zapraszamy do naszej profesjonalnej kliniki medycyny estetycznej w Katowicach.

Dlaczego warto wykonać lipotransfer w Nałęcz Clinic?

Dysponujemy sprzętem najnowszej generacji, a także specjalistyczną wiedzą z dziedziny medycyny estetycznej. Poza tym profesjonaliści przeprowadzający lipotransfer lub inne zabiegi oferowane w naszej placówce mają bogate doświadczenie, dlatego możesz być pewna, że przeprowadzimy procedurę z dbałością o zachowanie najwyższych standardów bezpieczeństwa. Masz pytania? Z przyjemnością na nie odpowiemy! Zapraszamy do kontaktu.