Medycyna estetyczna i chirurgia

Niechirurgiczny lifting powiek

  • O zabiegu

  • Efekty

Niechirurgiczny lifting powiek za pomocą Plasma Intraject Biotec

Fala plazmowa dostarcza energię plazmową, wyjątkową energię cieplną, bez bezpośredniego kontaktu ze skórą. Plazma jest emitowana w milisekundowym impulsie, dostarczając energię do określonych tkanek bez opierania się na chromoforach. Energia cieplna jest równomiernie absorbowana przez skórę, tworząc prawidłowe warunki naturalnych czynników wzrostu nowego kolagenu i procesu regeneracji skóry dla jej naturalnego, młodszego wyglądu. Podczas zabiegu dochodzi do sublimacji (odparowania) warstw naskórka w odstępach około 0,5 mm.

Ta technologia może być stosowana przy różnych energiach, dla różnych głębokości i rezultatów, od powierzchownego złuszczania naskórka do głębszej regeneracji skóry właściwej. Fala plazmowa wytwarza minimalny efekt cieplny w przylegających tkankach niezależnie od czasu aplikacji. Plazma równocześnie wpływa na wiele obszarów. Testy kliniczne pokazują nieporównywalny wpływ na zmarszczki (płytkie i głębokie ) i napięcie skóry. Procedura pobudza wytwarzanie się suchej powłoki na powierzchni skóry, która złuszcza się po kilku dniach do zabiegu.

Bezoperacyjna blefaroplastyka to korekcja skóry na powiece górnej i/lub dolnej przy użyciu technologii plazmy azotowej. Jest to alternatywa dla zabiegu chirurgicznego.