Zabiegi na ciało

MyTone Biotec

  • O zabiegu

  • Wskazania

  • Przeciwwskazania

Najnowsza innowacyjna aparatura prosto od włoskich mistrzów, stworzona do terapii i modelowania sylwetki za pomocą pola elektromagnetycznego.

Mechanizm działania opiera się na skoncentrowanym polu elektromagnetycznym, które polaryzuje i depolaryzuje dany mięsień. Tworzy dzięki temu bodziec skurczowy w 100% masy mięśniowej, który jest stymulowany znacznie bardziej niż w przypadku jakichkolwiek konwencjonalnych ćwiczeń fizycznych. W efekcie możemy uzyskiwać wspaniałe rezultaty zabiegu – wymodelowania brzucha, ramion, pośladków, ud oraz wyszczuplenia i redukcji wagi.

MyTone zawdzięcza swoją skuteczność wykorzystaniu wyjątkowej technologii Fit4®. Są to to 4 niezależnie głowice, które dają możliwość jednoczesnego, spersonalizowanego działania na 4 obszary różnych, dużych grup mięśni. Wszystko to sprawia, że zabieg jest dużo bardziej efektywny, przy mniejszej ilości wymaganych procedur w gabinecie. W zabiegu wykorzystuje się również technologię VARIPULSE®. Dzięki niej indywidualnie dobrany program emituje impulsy o różnych sygnałach, częstotliwościach i parametrach. To sprawia, że mięsień poddawany jest różnym fazom stymulacji skurczowej, przez co jest w maksymalny sposób angażowany do pracy, bez obawy, iż „przyzwyczaimy” go do otrzymywanego bodźca elektromagnetycznego.

Zabieg opiera się na skurczach mięśni, które są odczuwalne i intensywne, ale bezbolesne. Czas trwania zabiegu wynosi 30 min i jednoczesnej stymulacji można poddać 4 różne obszary dużych grup mięśni. Po zabiegu skóra może być lekko zaczerwieniona, co ustępuje w ciągu kilku minut. Ilość zabiegów dobierana jest indywidualnie i wynosi średnio 6-12.