Zabiegi na ciało

Kriolipoliza Fusiomed Biotec

  • O zabiegu

  • Przebieg zabiegu

  • Przeciwwskazania

Kriolipoliza - kontrolowane zamrażanie tkanki tłuszczowej. Komórki tłuszczowe są bardziej podatne na niskie temperatury, niż komórki skóry, nerwy, czy komórki mięśniowe, dlatego kriouszkodzenie nie dotyczy tkanek otaczających niechciany tłuszcz. Efektem działania niskiej temperatury jest proces apoptozy komórek tłuszczowych oraz uwalnianie z nich lipidów, usuwanych następnie z organizmu przez układ limfatyczny i drogą wątrobowo-jelitową.

Wskazania do zabiegu:

- miejscowo nagromadzona tkanka tłuszczowa.

Kriolipoliza — Katowice

Kriolipoliza jest innowacyjną metodą eliminowania tkanki tłuszczowej, która wykorzystuje niskie temperatury do selektywnego uszkadzania komórek tłuszczowych, co prowadzi do ich stopniowej redukcji. Warto zaznaczyć, że kriolipoliza to w pełni bezpieczna i nieinwazyjna technika, dzięki czemu jest powszechnie wybieraną metodą poprawy wyglądu sylwetki — bez konieczności ingerencji chirurgicznej. Kiedy warto zdecydować się na tego rodzaju zabieg? Kriolipoliza rekomendowana jest zwłaszcza dla osób, które mają problem z pozbyciem się nadmiaru tkanki tłuszczowej mimo zdrowej diety czy regularnej aktywności fizycznej. Umów się na konsultację w Nałęcz Clinic w Katowicach już dziś!

Dlaczego warto zdecydować się na kriolipolizę?

Nie da się ukryć, że kriolipoliza to dość uniwersalna metoda redukcji tkanki tłuszczowej, ponieważ z powodzeniem sprawdza się na różnych partiach ciała — brzuchu, udach, pośladkach czy podbródku. Zależy Ci na profesjonalnym wsparciu w dążeniu do upragnionej sylwetki? Odwiedź Nałęcz Clinic w Katowicach, a z przyjemnością pomożemy Ci w osiągnąć ten cel!